--
Polski German English

O FIRMIE przetwórstwo stali zbrojeniowej

CSM Gdynia


     Firma CSM Sp. z o.o. powstała w marcu 2006r. jako spółka firm Metpol z Pruszcza Gdańskiego i Poland Alloys z Katowic i mieści się w Gdyni przy ul. Hutniczej 40. Zajmujemy się handlem i przetwórstwem stali z przeznaczeniem dla budownictwa. Korzystając z doświadczenia firmy Metpol, które zdobyła w Niemczech prowadząc obsługę trzech warsztatów zbrojarskich oferujemy naszym klientom profesjonalizm i jakość. Dzięki wsparciu Poland Alloys, który prężnie działa na rynku handlu wyrobami hutniczymi gwarantujemy szeroki wachlarz produktów w atrakcyjnych cenach.

      Zaczynaliśmy od małej produkcji na zapleczu siostrzanej firmy P.W. Centrostal ze Szczecinka realizując dostawy na nieduże obiekty. Z czasem zdobywając doświadczenie i rynek mogliśmy zainwestować w park maszynowy, oprogramowanie komputerowe, w efekcie czego staliśmy się profesjonalnym zakładem produkcyjnym o możliwościach przetwórstwa stali zbrojeniowej w ilości 2000 ton/m-c. Pozwala nam na to nowoczesna linia produkcyjna wyposażona w dwie nowe maszyny tnące, podwójną giętarkę, sześć giętarek stołowych, dwie giętarki automatyczne do stali w kręgu, dwa automaty do spawania koszy zbrojeniowych. Transport pomiędzy stanowiskami roboczymi odbywa się równolegle dwiema suwnicami.

      Dysponujemy własnym transportem ciężarowym, tak aby zbrojenie mogło dotrzeć na czas na budowę w każdym zakątku Polski. W trakcie swojej działalność realizowaliśmy dostawy m.in. do Łodzi, Wrocławia, Poznania, Szczecina,  a także do Norwegii i Niemiec. Dostosowując się do potrzeb rynku proponujemy również wbudowanie naszych wyrobów w konstrukcję.

      Podążając obraną ścieżką rozwoju powoli wkraczamy na rynek konstrukcji stalowych (dachy, wiaty).

      Nasz zespół stanowią młodzi ludzie otwarci na wyzwania pracujący pod doświadczoną kadrą kierowniczą. Naszym mottem jest Czas, Solidność, Mobilność.

 
STRONA GŁÓWNA         O FIRMIE         OFERTA         REALIZACJE         GALERIA         KONTAKT
Design by designero.pl
POCZTA